باکس حمل سگ

فیلتر براساس قیمت:

فیلتر ویژگی محصولات

پت خونه

باکس حمل سگ

باکس حمل سگ

همیشه کسانی که صاحب سگ هستند و سرپرستی این حیوانات فوق العاده باهوش و بامزه را قبول کرده اند، برای مسافرت مشکل حمل و نقل آنها را دارند زیرا که تهیه باکس حمل مناسب ابعاد و اندازه سگ خود با توجه به استاندارد های سفر یک مقدار دشوار میباشد.

در اینجا ما قصد داریم که به شما دوست داران پت کمک کنیم تا بهترین باکس حمل سگ را خریداری کنید.

باکس حمل سگ چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

همیشه برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید باید خودتان را جای سگ قرار بدهید و ببینید که چه چیزی برای آن مناسب تر میباشد. فرض کنید شما داخل یک باکس قرار است که چند ساعت بمانید. چه چیز هایی برایتان بسیار مهم است؟

اولین چیزی که به ذهنتان میرسد قطعا فضای کافی برای ایستادن، چرخیدن، نشستن و دراز کشیدن میباشد. بنابراین یکی از معیار های انتخاب باکس حمل سگ، ابعاد مناسب نژاد و اندازه سگ خودتان میباشد. باکس حمل باید به گونه ای باشد که سگ به راحتی در آن بایستد و سقف باکس حداقل 6 سانتیمتر از نوک سر آن در حالت ایستاده فاصله داشته باشد.

نکته دوم این است که به دلیل راحتی بیشتر سگ دلبند شما باید باکس در ابعادی باشد که به حیوان راحتی در باکس خود بچرخد و دور بزند. بنابراین باید از هر طرف بدن آن، دیواره باکس بین 3 الی 6 سانتیمتر فاصله داشته باشد.

اگر قرار باشد که حیوان خانگی شما به مدت زیادی در باکس بماند حتما باید باکس حملی تهیه کنید که دارای ظرف غذا باشد که در این مدت حیوان گرسنگی نکشد. پس حتما به این موضوع اهمیت زیادی بدهید.

سفر های خارجه

اگر قصد سفر به یک کشور دیگری را دارید و باید سگ خود را همراه خود ببرید باید باکسی را خریداری کنید که دارای استاندارد های بین المللی میباشد. در ادامه خصوصیات یک باکس استاندارد را عنوان میکنیم:

  1. حیوان بتواند بایستد، بچرخد و دراز بکشد
  2. فاصله سر تا سقف باکس در حالت ایستاده 8 سانتی متر باشد
  3. از عقب، جلو، چپ و راست حداقل 3 الی 5 سانتی متر فاصله داشته باشد
  4. باکس حمل سگ باید دارای کلید قفل باشد و دَر باکس از داخل باز نشود
  5. نباید از باکس بزرگ برای سگ نژاد کوچک استفاده کرد
  6. دارای ظرف آب و غذا باشد

اگر این نکات را در باکس حمل سگ خود پیدا کردید بنابراین میتوانید بدون هیچ گونه مشکلی به سفر خارجی خود از طریق هواپیما بپردازید و از آن لذت ببرید.پس در انتخاب باکس حمل سگ خود بسیار دقت کنید تا این حیوانات فوق العاده هیچ مشکلی در طی مسیر سفر نداشته باشند.