غذای خشک سگ

غذای خشک سگ بالغ نژاد کوچک جوسرا مینی ادالت 10 کیلو (جوسی داگ) Josera قیمت اصلی 4,100,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,800,000 تومان است.

غذای خشک سگ

غذای خشک سگ به خاطر ماندگاری طولانی و تطبیق پذیری معروف است. شما می تواند آن را به تنهایی استفاده کنید، یا با غذای مرطوب و دیگر غذای سگ مخلوط کنید یا از آن به عنوان غذای آموزشی استفاده کنید. هنگامی که به دنبال غذای خشک برای سگ خود هستید، مطمئن شوید که انتخاب شما با نیازهای غذایی عضو چهارپای شما مطابقت داشته باشد و هم اندازه دهان آن باشد.

اما چگونه می توان فهمید که کدام غذای سگ برای توله سگ شما مناسب است؟ نگران نباشید، ما در پت خونه انواع غذای خشک را در اشکال، اندازه ها و طعم های مختلف ارائه می دهیم. در ادامه به بررسی کلی غذای خشک سگ و برندهای مختلف آن می پردازیم.

چگونه غذای خشک مناسب را انتخاب کنم؟

وقتی صحبت از زمان تغذیه به میان می‌آید، برخی از سگ‌ها حساس‌تر از سایرین هستند، اما انتخاب غذای خشک مناسب برای آن ها به عهده شماست. به عنوان یک والدین حیوان خانگی، چندین فاکتور وجود دارد که باید قبل از انتخاب خود در نظر بگیرید، از جمله مرحله زندگی، نژاد، اندازه و سلامت سگ شما. اگر در مورد تغذیه برای نیازهای خاص سگ خود سوالی دارید، توصیه می کنیم با دامپزشک خود مشورت کنید. همچنین ما در ادامه برخی فاکتورهای تاثیرگذار در انتخاب غذای خشک سگ را بررسی کرده ایم که می توانید از آن ها استفاده کنید.

چرا غذای خشک سگ

بسیاری از غذاهای خشک حاوی اسیدهای چرب امگا 3 برای کمک به تغذیه پوست و مو سگ هستند. همچنین حاوی پروبیوتیک برای کمک به سلامت دستگاه گوارش و آنتی اکسیدان برای کمک به سیستم ایمنی سگ ها هستند. غذا دادن به سگ با نیازهای غذایی مختلف و یا محدودیت های خاص، نیازی به فرمول خاصی ندارد. در اینجا چند فرمول وجود دارد که نیازهای رایج غذایی را برطرف می کند.

غذای خشک سگ

غذای خشک سگ با پروتئین بالا :

میزان پروتئین مورد نیاز سگ شما به عوامل مختلفی بستگی دارد. سگ های بسیار فعال، نژادهای خاص و سگ هایی با شرایط خاص می توانند از پروتئین اضافی که از این نوع رژیم غذایی دریافت می کنند بهره مند شوند.

غذای خشک سگ با مواد محدود و بدون دانه:

اگر توله سگ شما آلرژی غذایی دارد، از دامپزشک خود بپرسید که آیا رژیم غذایی محدود برای توله سگ شما بهترین است یا خیر. پس از آن با تجویز پزشک می توانید از این دسته مواد غذایی استفاده کنید.

غذای سگ سالخورده:

با افزایش سن، نیازهای تغذیه ای سگ ها تغییر می کند. غذای سگ سالمند می تواند به رفع این نیازها کمک کند. بیشتر نژادها 7 سال و بالاتر در نظر گرفته می شوند، با دامپزشک خود مشورت کنید که سگ شما چه زمانی باید رژیم غذایی بزرگسالان را شروع کند.

غذای کنترل وزن:

اگر دامپزشک شما رژیم غذایی کم چربی را برای توله سگ دارای اضافه وزن توصیه کرده است، ما غذاهایی داریم که می تواند به آن ها کمک کند احساس سیری کنند.

غذای خشک سگ - رویال کنین

بهترین غذای خشک سگ – رویال کنین

رویال کانین برخی از متنوع‌ترین غذاهای سگ را در بازار ارائه می‌کند. این برند هم غذای خشک و هم تَر را برای انواع مختلف سگ‌ها، نژادها و محدودیت‌های غذایی، از جمله حساسیت‌های غذایی و مشکلات گوارشی تولید می‌کند. عرضه کنندگان مواد غذایی این کارخانه با انجام آزمایشات غذایی از ارگانیک بودن و تازگی آن ها اطمینان حاصل می کنند و خط تولید بسیار دقیق این کارخانه که در تمامی مراحل تولید مواد غذایی را از چند جهت کنترل می کند، تنها شروع بررسی و منحصر به فرد بودن آن است. غذای سگ رویال کنین قطعا انتخابی تضمین شده برای شما به حساب خواهد بود.

فواید غذای خشک سگ

  • بافت ترد برای حمایت از سلامت دندان
  • برای سگ هایی که به پازل یا اسباب بازی علاقه دارند عالی است
  • 100% کامل و متعادل برای هر مرحله زندگی

برخی سوالات متداول در حوزه غذای خشک سگ

ماندگاری غذای خشک سگ چقدر است؟

تاریخ انقضای روی بسته راهنمای شما است و حتماً دستورالعمل های نگهداری مواد غذایی خریداری شده بر روی آن درج شده است. گاهی اوقات یک ظرف نگهداری غذای سگ می تواند به غذای خشک سگ کمک کند تا مدت بیشتری تازه تر بماند.

چه مقدار غذای خشک سگ باید به سگم بدهم؟

نژاد، سن و جثه سگ شما همه عواملی هستند که می توانند بر مقدار غذای مورد نیاز آن ها تأثیر بگذارند. دستورالعمل های تغذیه روی بسته غذای سگ را بررسی کنید یا اگر مطمئن نیستید با دامپزشک خود مشورت کنید.

غذای مرطوب برای سگ بهتر است یا خشک؟

این بستگی به نیازهای غذایی و ترجیحات توله سگ شما دارد. اگر مطمئن نیستید که کدام نوع غذا برای سگ شما بهترین است، با دامپزشک خود مشورت کنید.