اسباب بازی سگ

فیلتر براساس قیمت:

فیلتر ویژگی محصولات

پت خونه

اسباب بازی سگ

زمانی که شما قصد خرید سگ را داشته باشید باید به همه خصوصیات و رفتار های سگ توجه داشته باشید و آن ها را بدانید. بازی کردن با سگ یکی از این خصوصیات است زیرا که تمامی توله سگ ها و حتی سگ های بالغ نیاز به تحرک و بازی دارند. البته بازی کردن علاوه بر ایجاد لحظات خیلی خوب برای سگ میتواند به دلیل تحرک بالا در آن زمان میزان سوخت کالری بدن سگ را بالا برده و از اضافه وزن جلوگیری کند و بدنی سالم تر و شاداب تر داشته باشد.

سگ ها دقیقا مانند ما انسان ها که در دوران کودکی، بازی کردن را لذت بخش ترین چیز ممکن تصور میکردیم، به بازی کردن احتیاج دارند. ولی قطعا روش بازی کردن سگ ها با انسان ها متفاوت است. بنابراین کارخانه هایی بوجود آمدند که اسباب بازی هایی مخصوص سگ ها تولید کنند.

این شرکت ها و کارخانه ها با توجه به نیاز های سگ و بررسی علایق مختلف آنها در بازی کردن، اسباب بازی سگ را تولید و عرضه میکنند. هر کدام از این اسباب بازی ها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. بنابراین تیم پت خونه تصمیم گرفته تا یک لیستی از عنوان های اسباب بازی سگ را برای شما دوست داران پت تهیه کند. 8 عنوان از اسباب بازی های سگ به شرح زیر میباشد :

  • توپ ها

  • اسباب بازی دندانی

  •  عروسک ها

  • اسباب بازی تشویقی

  • اسباب بازی صدا دار

  • اسباب بازی کشیدنی

  • اسباب بازی طنابی

  • بومرنگ و بشقاب پرنده

توجه داشته باشید که هر کدام از این 8 نوع اسباب بازی سگ، ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته و نحوه بازی کردن با آنها متفاوت است.

یکی از محبوب ترین اسباب بازی های سگ، توپ ها میباشند. توپ ها از قدیم برای سگها بسیار اسباب بازی جذابی میباشد. نحوه بازی کردن آن هم بسیار اسان است زیرا فقط کافیست تا توپ را بیندازید تا سگ دلبند شما اقدام به آوردن آن برای شما بکند.

امروزه توپ های مخصوص سگ با قابلیت های متفاوتی تولید شده اند. برای مثال توپ های تشویقی، توپ های دندانی و توپ های چراغ دار، این گونه اسباب بازی سگ را برای آنها بسیار جذاب تر کرده است. فقط کافیست تا اسباب بازی مورد نظر خود و سگتان را انتخاب کنید.

یکی دیگر از جذاب ترین اسباب بازی های سگ طناب های مخصوص میباشد. سگ ها اغلب دوست دارند تا برای رفع خارش لثه و یا تفریح، یک جسمی را با پوزه خود بکشند و یا زور شما را ارزیابی کنند. بدین منظور اسباب بازی های طنابی و کشیدنی تولید شد.

این اسباب بازی ها به گونه ای ساخته شده اند که بسیار مقاوم هستند و در هنگام استفاده و کشیده شدن توسط سگ، پاره نمیشوند و آسیبی به دهان آنها وارد نمیکنند. بنابراین اگر به این دسته از اسباب بازی های سگ علاقمند هستید میتوانید ساعت ها خود و سگتان را سرگرم کنید.

وقت گذاشتن برای سگ جزو ویژگی های حیاتی صاحبان پت به شمار میرود در نتیجه شما باید برای سگ خود با حوصله وقت بگذارید همانطور که برای بچه انسان، والدین وقت میگذارند. آنها نیازمند محبت، توجه و حوصله هستند و خریدن سگ علاوه بر بحث علاقه، نیازمند مسئولیت پذیری بسیار بالایی از سمت صاحب سگ هستند.