7 مرکز نگهداری از حیوانات خانگی در تهران + لوکیشن دقیق

7 مرکز نگهداری از حیوانات خانگی در تهران

مرکز نگهداری از حیوانات خانگی در تهران ممکن است پیدا کردنش برای خیلی از شما دشوار باشه. به طوری که هم مورد اعتماد شما باشد و هم به خوبی بتواند از سگ و گربه و حیوانات خانگی شما مراقبت کند. بنابراین ما در این مقاله سعی کردیم تا بهترین های مرکز نگهداری از حیوانات خانگی در تهران را به شما دوستداران پت و حیوان معرفی کنید. پس با پت خونه همراه باشید.

شاید شما وقت کافی در یک بازده زمانی از شبانه روز را خونه نباشید و یا بخواهید به سفری برید که امکان بردن سگ و گربه خود را نداشته باشید و نتوانید پیش حیوان خانگی خود باشید همچنین در این مدت ممکن است قادر به تنها گذاشتن سگ و گربه خود در منزل نباشید. در این حالت شما باید یا حیوان خانگی خود را پیش یکی از دوستان یا آشناهاتون بذارید و یا از خدمات مراکز نگهداری حیوانات خانگی (‌پانسیون و مهد حیوانات )‌ استفاده کنید. ما در این جا به شما 7 مرکز نگهداری از حیوانات خانگی در تهران را معرفی میکنیم.

بهترین مراکز نگهداری حیوانات خانگی در تهران

۱. پانسیون هانچوآدرس: پاسداران، خیابان گیلان غربی، پلاک ۴۰09124859526مشاهده نقشه گوگل
۲. پانسیون کوکولندآدرس:‌ شهرک سئول، خیابان نسترن، کوچه چهارم غربی، پلاک ۱۳، زنگ 209129464156مشاهده نقشه بلد 
3. مهد و پانسیون حیوانات خانگی پردوآدرس:‌ سعادت آباد ميدان فرهنگ، خيابان داوود رشيدي، خيابان سوري، نرسيده به شهرک آتي ساز، کوچه برزگر، کوچه نسترن 09381144393مشاهده نقشه گوگل 
4. هتل پانسيون و مهد پت استارآدرس :‌ تهران، نیاوران، خیابان احمدی زمانی09026480671مشاهده نقشه گوگل   
۵. مجموعه اورانوس

آدرس: تهران دیباجی جنوبی ، تسلیمی، نبش بن بست ورگل

09124348721مشاهده نقشه گوگل  

۶. هتل پانسيون حيوانات خانگى پت اسپات

آدرس : تهران، سیمون بولیوار و شهرك غرب بلوار دادمان 09124286150مشاهده نقشه گوگل   
۷. پرشین پت هتلآدرس : تهران پاسداران، اختیاریه، قبل از کوچه صفی پلاک ۷۶02122547422 مشاهده نقشه گوگل                               

1. مرکز نگهداری از حیوانات خانگی هانچو

این مجموعه یکی از بهترین ها در بحث مرکز نگهداری از حیوانات خانگی در تهران محسوب میشود. شما در این مجموعه میتوانید علاوه بر خدمات مهد کودک حیوانات از خدماتی مانند آرایشگاه و انجام امور تخصصی دامپزشکی نیز استفاده کنید. این مجموعه حتی میتواند در تربیت و آموزش درست حیوان شما کمکتان کند تا در کمترین زمان ممکن بیشترین دستور ها را به سگ خود یاد بدهید.
بنابراین اگر به دنبال یک مرکز نگهداری از حیوانات در تهران میگردید که کار بلد و متخصص در تمامی امور حیوانات باشند پیشنهاد ما به شما مرکز نگهداری هانچو می‌باشد.

7 مرکز نگهداری از حیوانات خانگی در تهران

آدرس : پاسداران خیابان گیلان غربی پلاک ۴۰

2. پانسیون کوکولند

پانسیون سگ کوکولند با مدیریت خانم فرناز میر با ارائه خدمات شبانه روزی و نگهداری سگ های نژاد کوچک در محیطی آرام و امن، بهترین گزینه برای سپردن سگ شما در زمان سفر یا مشغله های کاری است. در این پانسیون سگ ها بدون استفاده از باکس و در کنار صاحب پانسیون نگهداری می شوند و از خدمات کاملی مانند بازی، تفریح، پیاده روی، غذا دهی و شستشو و نظافت بهره مند می شوند.

اینجا فرشته های شما بدون باکس کنار من در آرامش هستن
پاتسیون نگهداری حیوانات خانگی در تهران - کوکولند

آدرس:‌ شهرک سئول، خیابان نسترن، کوچه چهارم غربی، پلاک ۱۳، زنگ 2

3. مهد و پانسیون حیوانات خانگی پردو

دومین مرکز نگهداری از حیوانات خانگی در تهران مجموعه پردو میباشد. این مجموعه یکی از قوی ترین و متخصص ترین مراکز نگهداری از حیوانات میباشد. شما میتوانید از ساعت ۹ الی ۱۹ حیوان خانگی خود را در این مرکز گذاشته و با خیال راحت به کار و دغدغه های خود برسید و نگران هیچی نباشید. علاوه بر مهد کودک حیوانات خانگی شما میتوانید از خدمات دیگری نیز استفاده کنید:

  • آرایشگاه و شستشوی حیوانات
  • خدمات دامپزشکی به صورت تخصصی
  • تربیت سگ

بنابراین اگر دنبال یک مرکز نگهداری از حیوانات خانگی در تهران هستید که سنگ تمام گذاشته باشد میتوانید سگ و گربه خود را بدون نگرانی ساعت ها در اختیار این مجموعه قرار دهید.

آدرس :‌ سعادت آباد ميدان فرهنگ، خيابان داوود رشيدي، خيابان سوري، نرسيده به شهرک آتي ساز، کوچه برزگر، کوچه نسترن

7 مرکز نگهداری از حیوانات خانگی در تهران

4. هتل پانسيون و مهد پت استار

میتوان به جرعت گفت که یکی از بهترین ها در انتخاب مرکز نگهداری از حیوانات خانگی در تهران هتل پانسیون پت استار میباشد. این مجموعه همه روزه ( حتی ایام تعطیل ) از ساعت ۹ الی ۲۰ آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد. این مجموعه میتواند بهترین جا برای سگ یا گربه شما باشد به طوری که ساعت ها سرگرم بوده و نبود شما را اصلا حس نمیکند. مجموعه پت استار علاوه بر خدمات هتل حیوانات امور مربوط به آرایش و شستشوی حیوانات را نیز انجام میدهد.

آدرس :‌ تهران – نیاوران – خیابان احمدی زمانی

پاتسیون نگهداری حیوانات خانگی در تهران - پت استار

۵. مجموعه اورانوس

میتوان به عنوان یکی از بهترین های مرکز نگهداری از حیوانات خانگی در تهران به این مجموعه اشاره کرد. مجموعه اورانوس به دلیل تکمیل بودن تمامی فعالیت های مربوط به حیوانات خانگی از جمله پانسیون و نگهداری از حیوانات خانگی، میتواند بهترین انتخاب شما باشد. فعالیت های کامل این مجموعه شامل موارد زیر می‌باشد: ویزیت تخصصی حیوانات، جراحی تخصصی ارتوپدی و بافت نرم، پانسیون و بستری حیوانات خانگی، تصویر برداری، آزمایشگاه مخصوص، دندانپزشکی حیوانات، آرایشیگاه حیوانات و…
شما میتوانید حیوان خانگی خود را ساعت ها به این مجموعه بسپارید تا به کار های شخصیتان برسید بدون اینکه نگرانی خاصی داشته باشید زیرا که به بهترین روش از حیوان شما مراقبت میکنند.

7 مرکز نگهداری از حیوانات خانگی در تهران

آدرس: تهران دیباجی جنوبی – تسلیمی – نبش بن بست ورگل – کلینیک دامپزشکی اورانوس

6. هتل پانسيون حيوانات خانگى پت اسپات

یکی دیگر از بهترین مکان ها جهت نگهداری از حیوانات خانگی در تهران میتوان به هتل پانسیون پت اسپات اشاره کرد. این مرکز نگهداری از حیوانات خانگی در تهران، خدمات بسیار با کیفیت و با توجه به نظر کاربران قیمت بسیار مناسبی جهت انجام امور حیوانات خانگی از شما دریافت میکند. فضای بسیار مناسب و استریل شده به همراه اتاق بازی برای حیوانات بدون قفس و به صورت آزاد در اختیار حیوان شما قرار خواهد گرفت که نکته بسیار جذابی است. از دیگر خدمات این مجموعه میتوان به موارد زیر اشاره کرد: آرایشگاه حیوانات، آموزش حیوانات، خدمات دامپزشکی عمومی و…

آدرس : تهران، سیمون بولیوار و شهرك غرب بلوار دادمان

7. پرشین پت هتل

پرشین پت هتل به دلیل رفاه بیشتر حال شما و آسایش و شادی حیوانات خانگی دلبند شما تلاش کرده است تا محیطی بسیار صمیمی دقیقا مثل منزل خودتان، برای حیوان شما فراهم کند. این مجموعه با توجه به داشتن کادری بسیار متخصص و مجرب به همراه تیم پزشکی بسیار قوی، نگرانی شما را به صفر میرساند و شما میتوانید ساعت ها و یا روز ها حیوان خانگی خود را به این مرکز نگهداری از حیوانات خانگی در تهران بسپارید و به تمام کار های شخصی خود رسیدگی کنید.
از دیگر خدمات پرشین پت هتل میتوان به موارد زیر نیز اشاره کرد: آرایشگاه و سالن زیبایی، آتلیه عکاسی تخصصی، آموزش، فروشگاه پت شاپ

7 مرکز نگهداری از حیوانات خانگی در تهران

آدرس : تهران پاسداران، اختیاریه، قبل از کوچه صفی پلاک ۷۶

سخن آخر مقاله مرکز نگهداری از حیوانات خانگی

ما در این مقاله سعی کردیم تا بهترین و تخصصی ترین مرکز نگهداری از حیوانات خانگی در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. ممنونیم که تا اینجا همراه ما بودید و امیدواریم که اطلاعات پت خونه کمکی به شما کرده باشد.

(3 امتیاز) 🔥
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟