بهترین کلینیک دامپزشکی تهران + لیست 7 تایی

لیست 7 تا از بهترین کلینیک های دامپزشکی در تهران

معرفی کسب و کار شما در سایت پت خونه

می‌تونید از طریق شماره باهامون در ارتباط باشید تا راهنماییتون کنیم.

در طبیعت چه انسان ها و چه حیوانات بیمار میشوند و قطعا یکی از مشکلات اصلی در این مواقع، پیدا کردن بهترین بیمارستان ها و کلینیک های دامپزشکی برای خود یا حیوانات خانگیتان میباشد. زیراکه در صورت مراجعه به کلینیک های دامپزشکی بی تجربه، باعث بروز مشکلات بسیار زیاد و جبران ناپذیری خواهد شد.

پت خونه تصمیم گرفته است تا در مقاله لیست ۷ تا از بهترین کلینیک های دامپزشکی در تهران قصد دارد تا بهترین کلینیک های دامپزشکی را در سطح تهران برای شما عزیزان معرفی کند. پس با ما همراه باشید !!!

معرفی 7 کلینیک دامپزشکی در تهران

1. مجموعه تخصصی حیوانات خانگی جمآدرس:  تهرانپارس غربی، رسالت غرب۰۲۱۷۷۸۸۴۷۲۳مشاهده نقشه گوگل  
2. کلینیک تخصصی پرندگان اگزوآدرس:  تهرانپارس،  قنات کوثر، خیابان مطهری،  نبش دوم مرکزی،  جنب فست فود۰۲۱۷۷۰۶۷۱۵۲مشاهده نقشه گوگل  
۳. کلینیک دامپزشکی پیچاآدرس:  بالاتر از میدان پونک،   قبل از خروجی نیایش شرق ،  بلوار پونک،  ضلع شمالی بلوار(روبروی بارز)، پلاک ۱۵۰۹۱۲۴۱۲۴۳۷۹مشاهده نقشه گوگل  
۴. کلینیک دامپزشکی نیل پتآدرس:  تهران،  پونک جنوبی،  اشرفی اصفهانی،  خیابان گلستان شرقی (اسلامیان)،  پلاک ۳۲۰۲۱۴۴۴۵۵۴۱۳مشاهده نقشه گوگل  
۵. کلینیک دامپزشکی هفالآدرس: تهران، محله بهار، دکتر علی شریعتی،  خیابان شریعتی روبروی سینما سروش، پلاک ۲۱۸ واحد ۱۴۰۲۱۷۷۶۳۹۲۳۵مشاهده نقشه گوگل  
۶. کلینیک دامپزشکی اورانوسآدرس: اختياريه، ديباجى جنوبى، خيابان تسليمى، نبش بن بست ورگل، پلاك ١٢۰۲۱۲۲۵۸۶۰۵۵مشاهده نقشه گوگل  
۷. کلینیک دامپزشکی هیلآدرس: هروی، میدان ملت، خیابان امیر کیانوش، پلاک ۱۳۰۲۱۲۶۳۱۵۲۳۷مشاهده نقشه گوگل                                   

جـــای شما در این لیست خالــیست؟!

جــهت رزرو تــبلیغات مــی‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

1. مجموعه تخصصی حیوانات خانگی جم در تهران

یکی دیگر از بهترین کلینیک های دامپزشکی در تهران، کلینیک جم میباشد این سازمان علاوه بر انجام امور پزشکی در خصوص فروش محصولات پت و امور خدماتی آنها نیز فعالیت دارد. از جمله این کار ها میتوان به آرایشگاه حیوانات و تربیت آنها اشاره کرد.
این کلینیک از روز شنبه تا جمعه از ساعت ۱۱ صبح تا ۸ شب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

آدرس: تهرانپارس غربی – رسالت غرب

لیست 7 تا از بهترین کلینیک های دامپزشکی در تهران - مجموعه حیوانات خانگی جم

2. کلینیک تخصصی پرندگان اگزو در تهران

این کلینیک یکی از بهترین کلینیک های دامپزشکی در تهران میباشد که علاوه بر خدمات تخصصی در مورد پرندگان، امور مربوط به سگ و گربه را نیز انجام میدهند. به دلیل تنوع امور پزشکی مربوط به حیوانات در اولین ایتم لیست ۷ تا از بهترین کلینیک های دامپزشکی در تهران قرار گرفته است.
این کلینیک تخصصی تا ساعت ۹ شب آماده خدمت رسانی به شما دوستداران و حامیان حیوانات میباشد.

آدرس : تهرانپارس – قنات کوثر – خیابان مطهری – نبش دوم مرکزی – جنب فست فود

لیست 7 تا از بهترین کلینیک های دامپزشکی در تهران

3. کلینیک دامپزشکی پیچا در تهران

کلینیک دامپزشکی پیچا با توجه به امکانات بالا در مورد درمان حیوانات خانگی توانسته در قسمت سوم مقاله لیست ۷ تا از بهترین کلینیک های دامپزشکی تهران قرار بگیرد. این کلینیک دامپزشکی تمامی حیوانات از جمله سگ، گربه، پرندگان و جوندگان را ویزیت کرده و جزو ۷ تا از بهترین ها میباشد.
این بیمارستان دامپزشکی در تهران از ساعت ۱۱ الی ۲۲ آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

آدرس: بالاتر از میدان پونک _ قبل از خروجی نیایش شرق _ بلوار پونک _ ضلع شمالی بلوار(روبروی بارز) _ پلاک ۱۵

لیست 7 تا از بهترین کلینیک های دامپزشکی در تهران

۴. کلینیک دامپزشکی نیل پت در تهران

این کلینیک دامپزشکی که در محدوده شمال تهران واقع شده است تمامی امور مربوط به شست و شو، اصلاح مو و ویزیت های حیوانات جهت واکسن و مشاوره ها را انجام میدهد .
این دامپزشکی در تهران از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب در خدمت شما عزیزان میباشد.

آدرس : تهران . پونک جنوبی . اشرفی اصفهانی . خیابان گلستان شرقی (اسلامیان). پلاک ۳۲ . کلینیک دامپزشکی نیل پت

لیست 7 تا از بهترین کلینیک های دامپزشکی در تهران

۵. کلینیک دامپزشکی هفال در تهران

یکی دیگر از بهترین کلینیک های دامپزشکی در تهران، کلینیک هفال میباشد که با انجام کلیه خدمات درمانی حیوانات توانسته بسیار در این زمینه بدرخشد. برخی از اقدامات این کلینیک به شرح زیر میباشد:
واکسن، عقیم سازی، انگل تراپی، سرم تراپی، ویزیت و‌ درمان، صدور شناسنامه ،گواهی خروج از کشور نصب میکروچیپ و… مهد حیوانات روزانه از ساعت ۱۰ الی ۱۸ در محیطی بسیار جذاب با حضور مربی و رفتارشناس سگ خدمات گرومینگ ( آرایشگاه): اصلاح،شست و شو،آرایشگاه،کوتاهی ناخن، تخلیه کیسه مقعدی

آدرس: تهران، محله بهار، دکتر علی شریعتی – خیابان شریعتی روبروی سینما سروش پلاک ۲۱۸ واحد ۱۴

لیست 7 تا از بهترین کلینیک های دامپزشکی در تهران

۶. کلینیک دامپزشکی اورانوس در تهران

کلینیک تخصصی دامپزشکی اورانوس با فضایی زیبا و دلنشین، مجهز به مدرن ترین تجهیزات در بخش های داخلی، جراحی، آزمایشگاه، تصویربرداری تشخیصی، دندان پزشکی، پانسیون و بستری، پت شاپ، آرایش و شست و شو و… می باشد که با بهره مندی از اساتید ممتاز دانشگاهی و کادری مجرب و متخصص با هدف ارتقاء سطح بهداشت و سلامت حيوانات خانگى، آماده ارائه بهترين خدمات به مراجعين عزيز مى باشد.
این پت شاپ از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب در خدمت شما عزیزان میباشد.

آدرس: اختياريه، ديباجى جنوبى، خيابان تسليمى، نبش بن بست ورگل، پلاك ١٢

لیست 7 تا از بهترین کلینیک های دامپزشکی در تهران

۷. کلینیک دامپزشکی هیل در تهران

این کلینیک دامپزشکی در تهران که توانسته در رتبه ۷ مقاله بهترین کلینیک های دامپزشکی تهران نمایان شود مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات درمانی و تشخیصی در فضایی آرام آماده خدمت رسانی به پت های شما عزیزان است. کلینیک دامپزشکی دارای بخش های: رادیولوژی، داخلی دام کوچک، پرندگان زینتی و اگزوتیک، جراحی تخصصی، ارتوپدی، دندانپزشکی، تغذیه، آزمایشگاه، سونوگرافی، فیزیوتراپی، گرومینگ(آرایشگاه) و پت شاپ می باشد.

آدرس: هروی، میدان ملت، خیابان امیر کیانوش، پلاک ۱۳

لیست 7 تا از بهترین کلینیک های دامپزشکی در تهران

صحبت پایانی

ما در مقاله (( لیست ۷ تا از بهترین کلینیک های دامپزشکی در تهران)) سعی کردیم تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم. توجه داشته باشید که تمامی این کلینیک ها جزو بهترین بیمارستان های دامپزشکی تهران هستند و دکتر های آنها جزو بهترین دکتر های دامپزشک تهران بحساب می آیند.  امیدواریم توانسته باشیم تا کمکی به شما دوستداران و حامیان حیوانات کرده باشیم.

(14 امتیاز) 🔥
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟