بهترین پت شاپ های مشهد کجاست + آدرس

بهترین پت شاپ های مشهد کجاست

معرفی کسب و کار شما در سایت پت خونه

می‌تونید از طریق شماره باهامون در ارتباط باشید تا راهنماییتون کنیم.

بهترین پت شاپ های مشهد قطعا یکی از اهداف کسانی که صاحب پت هستند میباشد. پیدا کردن بهترین پت شاپ در مشهد ممکن است کار آسانی نباشد و برای پیدا کردن آن تایم زیادی ببرد. بنابراین ما در این مقاله سعی کردیم تا بهترین پت شاپ های مشهد را به همراه لوکیشن و شماره تماس آنها در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. با پت خونه همراه باشید.

مشهد یکی از بزرگترین و پر جمعیت ترین شهر های ایران به حساب می آید و به دلایل کاملا مذهبی ممکن است افرادی که دارای سگ و گربه هستند تحت فشار باشند. همین موضوع در رابط با پت شاپ های مشهد نیز صدق میکند. تمامی پت شاپ های مشهد بنا به دلایلی حداقل یک بار توسط ماموران مالیاتی یا شهرداری تحت فشار بوده اند و ما در مقاله (( بهترین پت شاپ های مشهد )) بهترین ها را برای شما انتخاب کرده ایم تا در کمترین زمان بتوانید تمامی محصولاتی که برای حیوان خانگی خود نیاز دارید، تهیه کنید.

معرفی 10 فروشگاه برتر پت شاپ در مشهد

۱. پت شاپ پتینو                                   آدرس : مشهد – بزرگراه آزادی بعد از آزادی ۹۳ – حاشیه بزرگراه – نبش پیامبر اعظم ۲۵ داروخانه پت دکتر جلال زاده ۰۵۱۳۶۵۱۵۴۸۴مشاهده نقشه گوگل 
۲- پت شاپ اکسینآدرس : مشهد – محله صیاد شیرازی – بین بلوار خیام و میدان لادن – نبش پیروزی ۶۹ ۰۹۱۲۰۸۴۹۸۶۸مشاهده نقشه گوگل                         
۳- پت شاپ کیوت پتآدرس : مشهد – بین الهیه ۲۴ و میدان ولیعصر ۰۹۱۰۷۴۲۵۹۳۳مشاهده نقشه گوگل 
۴- پت شاپ های پتآدرس: مشهد – رضا شهر – بین پیروزی ۲۱ و ۲۳ ۰۵۱۳۸۴۰۶۶۴۰مشاهده نقشه گوگل 
۵- پت شاپ سامرآدرس: مشهد – منطقه ۹ ۰۹۱۰۵۱۵۵۹۰۱مشاهده نقشه گوگل 
۶- پت شاپ پرشینآدرس: مشهد – هنرستان – کنار گذر وکیل آباد ۰۵۱۳۸۹۳۵۵۲۶مشاهده نقشه گوگل 
۷- پت شاپ دکتر سبزیآدرس: مشهد – راه آهن – بلوار شهید کامیاب – خیابان آیت الله عبادی ۰۵۱۳۲۲۱۲۲۹۱مشاهده نقشه گوگل 
۸- پت شاپ آقای پتآدرس: مشهد – خیام ۱۱ – چهار راه فرهاد کلینیک و پت شاپ اقای پت ۰۹۱۵۴۴۸۱۵۸۶  مشاهده نقشه گوگل 

جـــای شما در این لیست خالــیست؟!

جــهت رزرو تــبلیغات مــی‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

۱- پت شاپ پتینو در مشهد

اولین آیتم از بهترین پت شاپ های مشهد متعلق به پت شاپ پتینو میباشد. این پت شاپ با توجه به نظر مشتریان خود توانسته به یکی از محبوب ترین پت شاپ های مشهد تبدیل شود. ساعت کاری این فروشگاه از شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۷:۳۰ الی ۲۱ و روز های تعطیل از ساعت ۹ الی ۲۰:۳۰ میباشد. با توجه به ساعت کاری بسیار مناسبی که دارند بسیاری از مشتریان رضایت کامل دارند.
یکی از نکات بسیار جذاب در مورد پت شاپ پتینو وجود داروخانه پت در این مجموعه میباشد که شما علاوه بر لوازم مورد نیاز برای حیوان خانگی خود، میتوانید با توجه به نسخه دامپزشک خود تمامی دارو هایی که مورد تایید دامپزشک خود هست را برای آنها فراهم کنید. و همین موضوع باعث شده تا مجهز ترین و بهترین پت شاپ های مشهد باشد.

پت شاپ پتینو - بهترین پت شاپ مشهد
پت شاپ اکسن - بهترین پت شاپ مشهد

۲- پت شاپ اکسین در مشهد

یکی دیگر از بهترین پت شاپ های مشهد پت شاپ اکسین میباشد. این پت شاپ با توجه به تنوع بسیار بالای محصولات خود در مورد سگ، گربه و جوندگان میتواند یکی از مقصد های شما عزیزان برای خرید لوازم حیوان خانگی خود باشد. یکی از ایراداتی که بر این پت شاپ وارد است ساعت کاری نچندان خوب است. ساعت کاری این پت شاپ همه روزه از ساعت ۱۷ الی ۲۲ میباشد که با توجه دیر باز شدن این پت شاپ یک سری مشتریان رضایت کامل ندارند.
ولی تنوع بالای محصولات میتواند از این موضوع چشم پوشی کند و یکی از بهترین پت شاپ های مشهد باشد.

۳- پت شاپ کیوت پت در مشهد

سومین فروشگاه پت شاپ که یکی از بهترین پت شاپ های مشهد به حساب می آید مجموعه کیوت پت است. این پت شاپ در سال ۱۴۰۰ افتتاح شده و میتوان به جرئت گفت که یکی از کامل ترین پت شاپ های مشهد میباشد. شما میتوانید تمامی محصولاتی که برای حیوان خانگی خود نیاز دارید در این مجموعه با قیمت بسیار مناسب پیدا کنید. تنوع بالای این پت شاپ شما را متعجب میکند.
از محصولات این پت شاپ میتوان به تمام محصولات سگ، گربه، پرندگان و جوندگان اشاره کرد. ساعت کاری بسیار مناسب این پت شاپ نیز در کنار کامل بودن محصولات باعث رضایت هر چه بیشتر مشتریان این مجموعه شده است. شما میتوانید هر روز هفته از ساعت ۱۰ الی ۲۳ به این پت شاپ مراجعه کنید و تمامی محصولات مورد نیاز حیوان خانگی خود را با قیمت مناسب تهیه کنید.

پت شاپ کیوت پت - بهترین پت شاپ مشهد
پت شاپ های پت - بهترین پت شاپ مشهد

۴- پت شاپ های پت در مشهد

چهارمین پت شاپ از بهترین پت شاپ های مشهد متعلق به این مجموعه است و میتوان یکی از مجهز ترین و کامل ترین پت شاپ های مشهد باشد. این پت شاپ دارای انواع غذا های خشک ایرانی و خارجی بوده و با توجه سلیقه پت خود میتوانید تمامی مواد غذایی را برای آنها تهیه کنید.
این مجموعه مدعی است که محصولات خود را با مناسب ترین قیمت در کنار بیشترین کیفیت ارائه میدهد و شما میتوانید از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۲۲:۳۰ به این پت شاپ مراجعه کنید تا از قیمت های مناسب و تنوع بالای محصولات آن استفاده کنید.

۵- پت شاپ سامر در مشهد

یکی دیگر از بهترین پت شاپ های مشهد پت شاپ سامر میباشد. این مجموعه دارای سه فروشگاه در سطح مشهد بوده و میتواند بهترین مقصد شما برای خرید جهت حیوان خانگی شما باشد. تنوع بالا و تکمیل بودن در مواد غذایی پت یکی از جذاب ترین نقاط قوت این پت شاپ محسوب میشود. شما میتوانید تمامی غذا های خشک در برند های رویال کنین، رفلکس، هپی پت، جوسرا و … را در این مجموعه پیدا کرده و با کمترین قیمت خریدارید کنید.
این پت شاپ خدمات آرایش و شستشوی انواع پت را نیز انجام میدهد که باعث جذابتر شدن هر چه بیشتر این مجموعه شده است. نظرات کاربران در مورد این پت شاپ نشان میدهد که بسیاری از مشتریان، از خدمات و نحوه برخورد پرسنل این مجموعه بسیار راضی

پت شاپ سامر - بهترین پت شاپ مشهد
پت شاپ پرشین - بهترین پت شاپ مشهد

۶- پت شاپ پرشین در مشهد

ششمین آیتم از مجهز ترین و بهترین پت شاپ های مشهد، پت شاپ پرشین میباشد. شما میتوانید تمامی محصولات مورد نیاز جهت حیوان خانگی خود از جمله سگ، گربه، خرگوش، همستر، خوشچه و پرندگان را در این مجموعه پیدا کنید و با بهترین قیمت خریداری کنید. یکی از ویژگی های جذاب در مورد این پت شاپ وجود کلینیک دامپزشکی در کنار فروشگاه پت شاپ میباشد که شما در صورت لزوم میتوانید از تمامی خدمات کلینیک دامپزشکی پرشین نیز استفاده کنید.
شما عزیزان میتوانید از ساعت ۱۰ الی ۲۲:۳۰ از خدمات کلینیک و فروشگاه پت شاپ این مجموعه استفاده کنید.

۷- پت شاپ دکتر سبزی در مشهد

این مجموعه نیز مانند پت شاپ پرشین یکی از بهترین پت شاپ های مشهد بوده که هم دارای تنوع بالای محصولات، به خصوص انواع غذا های خشک خارجی و ایرانی، و هم دارای کلینیک دامپزشکی میباشد. این مجموعه زیر نظر اقای دکتر سبزی اداره میشود که با توجه به حضور پرسنل بسیار حرفه ای و بسیار خوش برخورد زبانزد بسیاری از صاحبان پت شده است. شما میتوانید تمامی محصولات و اکسسوری های پت خود را در این مجموعه با قیمت مناسب پیدا کنید.
ساعت کاری پت شاپ از ساعت ۹ الی ۱۹ بوده و شما عزیزان میتوانید در این ساعات از تمامی خدمات آنها استفاده کنید.

پت شاپ دکتر سبزی - بهترین پت شاپ مشهد

۸- پت شاپ آقای پت در مشهد

یکی دیگر از مجهز ترین و بهترین پت شاپ های مشهد، پت شاپ اقای پت بوده که شما عزیزان میتوانید تمامی غذا های مطرح جهانی و داخلی را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید. وجود کلینیک دامپزشکی در این مجموعه باعث جذابیت بیشتر این فروشگاه در میان مشتریان خود شده است و شما عزیزان میتوانید از ساعت ۱۰ الی ۲۲ از تمامی خدمات این مجموعه استفاده کنید.

بهترین پت شاپ های مشهد کجاست ؟؟

  • پت شاپ پتینو در مشهد
  • پت شاپ اکسین در مشهد
  • پت شاپ کیوت پت در مشهد
  • پت شاپ های پت در مشهد
  • پت شاپ سامر در مشهد
  • پت شاپ پرشین در مشهد
  • پت شاپ دکتر سبزی در مشهد
  • پت شاپ آقای پت در مشهد

ما در این مقاله سعی کردیم مجهز ترین و بهترین پت شاپ های مشهد را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت لزوم بتوانید تمامی محصولاتی که برای حیوان خانگی خود نیاز دارید را تهیه کنید. امیدواریم که توانسته باشیم در انتخاب بهترین پت شاپ های مشهد به شما کمکی کرده باشیم.

(4 امتیاز) 🔥
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟