10 عدد از مهمترین لوازم نگهداری سگ در خانه

مهمترین لوازم نگهداری سگ در خانه

مهمترین لوازم نگهداری سگ در خانه ممکن است پروسه زندگی کردن با سگ ها را راحت کند. زمانی که شما قصد دارید از یک سگ نگهداری کنید و یا حتی صاحب یک سگ میباشد باید بدانید که برای مراقبت و نگهداری از آنها نیاز به یک سری لوازم دارید. این وسایل مهم برای نگهداری سگ در خانه بسیار اهمیت دارد زیرا که هم باعث آسایش و آرامش بیشتر شما و حیوان شده، و هم باعث افزایش کیفیت زندگی شما و حیوانتان میشود. ما در این مقاله سعی کردیم تا 10 تا از مهمترین لوازم نگهداری سگ در خانه را به شما معرفی کنیم. با پت خونه همراه باشید.

هر یک از وسایلی که برای نگهداری سگ در خانه به شما معرفی میکنیم یک کار خاصی انجام میدهند و در مورد یکی از نیاز های شما و حیوان خانگیتان میباشد. توجه داشته باشید که بهتر است قبل از آوردن سگ به خانه این لوازم را تهیه کنید زیرا که بعد از آمدن سگ ممکن است تایم کافی برای تهیه همه وسایل و انتخاب بهترین کالا ها نداشته باشید. توضیحات مربوطه برای هر یک را مطالعه کنید تا دلیل مهم بودن آنها برای نگهداری سگ در خانه را متوجه شوید:

1- غذای مخصوص سگ ( از مهمترین لوازم نگهداری سگ در خانه )

مهمترین لوازم نگهداری سگ در خانه

شاید از خودتان بپرسید که چرا باید نگران غذای سگم باشم وقتی میتونم از غذا های خانگی بهش بدم؟؟ در جواب این سوال باید بگوییم که غذا هایی که انسان ها استفاده میکنند ممکن است باعث ضرر های جانی و مالی زیادی به حیوان شود. زیرا که غذا های سگ باید حتما با توجه به رژیم های غذایی خاص، میزان پروتئین اندازه، ویتامین های مورد نیاز و مواد معدنی مخصوص بدن سگ ها باشد. درست کردن غذا های خانگی که مخصوص سگ ها باشد ممکن است وقت گیر، صرف هزینه بالا و در صورت رعایت نشدن نکات استاندارد آسیب های جدی به حیوان شود.

غذا های مخصوص سگ کاملا طبق استاندارد های لازم جهت سلامت بدن حیوان و همچنین بر طرف کردن نیاز های تغذیه ای آنها تولید شده اند. هزینه خرید این غذا ها از غذا های خانگی بسیار ارزان تر هستند و شما میتوانید بدون هیچ نگرانی در مورد تامین نیاز های این حیوانات دوست داشتنی، آنها را خریداری کنید و از آن لذت ببرید. شما میتوانید بهترین برند های غذای سگ مانند رویال کنین، رفلکس و … را در سایت پت خونه مشاهده کنید.

2- تشویقی سگ

شما به محض اینکه یک سگ را به خانه می آورید باید آموزش آنرا شروع کنید. آموزش را میتوان یکی از مهم ترین مراحل زندگی خود و سگتان دانست. بنابراین یکی از مهمترین لوازم نگهداری سگ در خانه، تشویقی سگ میباشد. شاید برایتان سوال شود که تشویقی سگ چیه؟؟ تشویقی سگ یک تغذیه بسیار لذیذ و مقوی برای سگ هاست که شما باید برای تربیت سگ و انجام یک کار درست توسط سگ، تکه ای از آن را به سگ خود بدهید تا بفهمد کاری که انجام داده درست است و تلاش به تکرار آن کار بکند تا تشویقی بیشتری از صاحب خود دریافت کند.

انواع مختلفی تشویقی سگ در بازار ایران وجود دارد و شما باید بهترین آنها را طبق مزاج، نژاد و سن سگ خود انتخاب کنید. اکثر تشویقی های سگ به دلیل وجود درصد بالایی از پروتئین، ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن آنها، باعث تقویت سیستم ایمنی و گوارشی سگ ها میشوند. بنابراین میتوان تشویقی های سگ را دومین آیتم از مهمترین لوازم نگهداری سگ در خانه دانست.

3- ظروف مخصوص غذای سگ

مهمترین لوازم نگهداری سگ در خانه

همانطور که ما انسان ها برای تمامی کار های خود لوازم مخصوص آن کار را استفاده میکنیم، برای سگ ها هم همین موضوع صدق میکند. یکی از مهمترین لوازم نگهداری سگ در خانه، ظروف مخصوص غذای آنهاست. برای اینکه بتوانید در داخل منزل خود نظم و هماهنگی ایجاد کنید و از پخش شدن غذا ها در داخل منزل جلوگیری کنید باید یک سری ظروف برای آب خوردن و غذا خوردن برای سگ خود تهیه کنید.

این ظرف های غذا متناسب با نژاد های مختلف تولید شده اند و شما باید بهترین ظرف غذای سگ را برای حیوان خانگی خود انتخاب کنید. شما میتوانید تمامی مدل های ظرف آب و غذای سگ را در سایت پت خونه مشاهده کنید و در کمترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید.

4- لوازم بهداشتی

مهمترین لوازم نگهداری سگ در خانه

لوازم بهداشتی را نیز میتواند از مهمترین لوازم نگهداری سگ در خانه دانست زیرا که در صورت نبود آنها زندگی کردن با سگ ها ممکن است بسیار سخت شود. لوازم بهداشتی انواع مختلفی دارند که هر کدام یک کار جداگانه ای انجام میدهند. برای مثال ممکن است لوازم بهداشتی شامل شامپو باشد یا پد های ادرار. در زیر یک سری از لوازم بهداشتی مهم که برای نگهداری از سگ در خانه بسیار اهمیت دارد را بیان کرده ایم:

  • شامپو های مخصوص
  • پد ادرار
  • سینی ادرار
  • اسپری های ضد کک و کنه
  • برس و شانه مخصوص سگ
  • ناخن گیر مخصوص
  • انواع مولتی ویتامین و پروتئین
  • مسواک مخصوص
  • و …

تک تک عنوان هایی که بیان کردیم از مهمترین لوازم نگهداری سگ در خانه میباشد و وجودشان الزمامی است. همچنین نبود هر یک از آنها ممکن است مشکلاتی به همراه خود بیاورند. بنابراین این وسایل را جدی بگیرید تا از مشکلاتی که در آینده ممکن است بوجود بیاید جلوگیری کنید.

برای دیدن تمامی محصولات بهداشتی میتوانید به بخش لوازم بهداشتی سگ سایت پت خونه مراجعه فرمایید.

5- قلاده سگ

قلاده های نیز جزو مهمترین لوازم نگهداری سگ در خانه هستند زیرا که شما باید بخش زیادی از تایم خود را به پیاده روی با سگ خود اختصاص دهید و این کار بدون قلاده اصلا ممکن نیست. انتخاب یک قلاده با کیفیت مناسب نژاد و اندازه سگ شما ممکن است دشوار باشد بنابراین در انتخاب قلاده بیشترین دقت را داشته باشید تا در زمان پیاده روی سگ شما دچار آسیب نشود. پیشنهاد پت خونه به شما استفاده از قلاده های بدنی میباشد زیرا که این قلاده ها باعث تقسیم شدن فشار به کل بدن سگ شده و باعث اذیت شدن حیوان شما نخواهد شد.

6- لانه و جای خواب سگ

مهمترین لوازم نگهداری سگ در خانه

خیلی از صاحبان سگ اعتقاد دارند که سگ خود را باید در تخت خود بخوابونند ولی این کار غلط است. سگ باید حتما فضای مشخصی برای خوابیدن و استراحت کردن داشته باشد. شما باید این موضوع را به سگ خود آموزش دهید که برای خواب باید به جای خود برود. اگر سگ شما عادت کند در جای شما بخوابد ممکن است نتوانید در طول شب خواب خوبی داشته باشید و یا راحت نباشید. برای بر طرف کردن این موضوع شما باید یک جای خواب مخصوص برای سگ خود تهیه کنید.

این جای خواب های مخصوص قابل شستشو بوده و شما میتوانید به راحتی را انداختن آنها درون ماشین لباس شویی به طور کامل آنها را بعد از مدتی تمیز کنید. همچنین وجود یک جای خواب و یا لانه در خانه میتواند در شیک تر شدن منزلتان نیز کاربرد داشته باشد. این لانه ها در اندازه ها، رنگ ها و جنس های مختلف در بازار ایران وجود دارند.

شما میتوانید تمامی محصولات لانه و جای خواب سگ را در سایت پت خونه مشاهده کرده و در کمترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید.

7- باکس یا کوله حمل سگ

اگر شما کسی هستید که زیاد مسافرت میروید و یا مجبور هستید در هرجایی که میروید سگ خود را همراه خود ببرید، حتما باید از یک باکس یا کوله حمل سگ استفاده کنید. این کالا در مورد کسانی که زیاد مسافرت میروند یکی از مهمترین لوازم نگهداری سگ در خانه محسوب میشود. فقط توجه داشته باشید که سایز باکسی که تهیه میکنید مناسب نژاد سگ شما باشد تا در طول مسیر راحت بوده و آرامش داشته باشد.

برای دیدن تمامی باکس ها و کوله های حمل میتوانید به بخش دسته بندی باکس حمل سگ سایت پت خونه مراجعه فرمایید.

8- اسباب بازی سگ

مهمترین لوازم نگهداری سگ در خانه

اسباب بازی ها برای تمامی انسان ها و حیوانات بسیار جذاب میباشد. در خصوص سگ ها نیز این موضوع صدق میکند مخصوصا اگر شما صاحب یک توله سگ باشید. انواع مختلفی از اسباب بازی ها برای سگ تولید شده اند. یکی از محبوب ترین آنها توپ ها هستند. سگ ها عاشق توپ هستند به طوری که میتوانند ساعت ها با آنها بازی کنند بدون اینکه خسته شوند. بنابراین پت خونه به شما پیشنهاد میدهد که حتما یک توپ در اسباب بازی های سگ خود تهیه کنید. وجود اسباب بازی برای سگ ها، باعث شادابی و طراوت بیشتر آنها میشود.

شما میتوانید تمامی اسباب بازی های جذاب مخصوص سگ را در دسته بندی اسباب بازی سگ سایت پت خونه مشاهده کرده و در کمترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید.

9- پارک سگ

اگر فضای کافی در منزل خود دارید، پارک سگ را فراموش نکنید. پارک سگ دارای حصار هایی است که باعث میشود تا سگ را در یک محدوده خاصی از منزل محدود کند. برای مثال شما میتوانید یک محیط حصار شده در منزل ایجاد کنید و جای غذا خوردن و جای خوابیدن سگ خود را به آنجا محدود کنید. همچنین برای بازی کردن نیز میتوانید از این محصول فوق العاده استفاده کنید.

برای خرید پاک سگ میتوانید به دسته بندی لوازم جانبی سگ سایت پت خونه مراجعه فرمایید.

10- لباس مخصوص سگ

خیلی از صاحبان سگ به دلیل جذابیت زیادی که لباس سگ میتواند برای حیوانشان بوجود بیاورد خیلی از آنها استفاده میکنند. لباس های مخصوص در نژاد های مختلفی تولید میشوند و شما میتوانید در بین همه آنها بهترین لباس را انتخاب کنید که از همه لحاظ مناسب سگ شما باشد. نمیتواند گفت که لباس مخصوص سگ یکی از مهمترین لوازم نگهداری سگ در خانه است ولی وجود لباس مخصوص میتواند این حیوانات دوست داشتنی را بسیار بامزه کند.

سخن آخر

ما در این مقاله سعی کردیم که مهمترین لوازم نگهداری سگ در خانه را به شما دوست داران سگ معرفی کنیم. توجه داشته باشید که شما باید برای اینکه از مشکلات آینده جلوگیری کنید، بهترین و با کیفیت ترین محصولات را برای سگ خود تهیه کنید. شما میتوانید بهترین محصولات نگهداری از سگ را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت فوق العاده از سایت پت خونه سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید. ممنون از شما که با ما همراه بودید.

(33 امتیاز) 🔥
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟