550 ایده اسم جدید برای سگ نر و ماده

55ایده اسم جدید برای سگ نر و ماده

اسم جدید برای سگ نر و ماده می‌تواند یکی از اولین چالش‌های قبول کردن سرپرستی یک سگ باشد. درواقع یکی از اولین کارهایی است که وقتی سگ را به خانه خود می‌آورید باید انجام دهید. همان‌طور که اسم برای فرزندان خود انتخاب می‌کنید باید برای حیوان خانگی خود، بخصوص سگ و گربه نیز این کار را انجام دهید تا در زمان آموزش متوجه اسم خود شده و به حرف شما گوش دهد. بنابراین به خاطر اهمیت زیاد انتخاب اسم برای سگ، چه نر و چه ماده، ما در پت خونه سعی کردیم بهترین و زیباترین اسامی از اسم‌های جدید برای سگ‌های نر و ماده را برای شما عزیزان بیان کنیم. با ما همراه باشید.

انتخاب اسم جدید برای سگ چه اهمیتی دارد ؟

یکی از اولین و مهم ترین اقدام ها بعد از قبول سرپرستی سگ، انتخاب اسم جدید برای آن است. سگ ها به دلیل داشتن هوش بسیار بالا خیلی زود و راحت اسم خود را یاد میگیرند و نسبت به صدا کردن واکنش نشان میدهند. بنابراین شما باید اسمی که مناسب سگتان باشد را انتخاب کنید که هم حس خوب و ارتباط نزدیکی با آن اسم داشته باشید و هم یادگیری آن برای سگ آسان باشد. برای مثال اسم کوکی بسیار زیبا و کوتاه است و سگ شما خیلی راحت آنرا یاد میگیرد ولی اسمی مانند شارلوجونیور ممکن است یادگیریش برای سگ شما یک مقدار دشوار باشد.

در ادامه یک لیست کامل از اسم جدید برای سگ نر و ماده قرار داده ایم و در انتها به شما عزیزان توضیح خواهیم داد که چطور باید بهترین اسم را برای سگ خود انتخاب کنید.

اسم جدید برای سگ نر و ماده

شما میتوانید با توجه به سلیقه خود یکی از اسم های زیر را برای سگ دوست داشتنی خود انتخاب کنید تا حتی در لحظات آخر زندگی خود آنرا بیاد آورده و لذت ببرد.

اسم سگ نر ( پسر )اسم سگ نر ( پسر )اسم سگ ماده ( دختر)اسم سگ ماده ( دختر)
میکیگوفینانااسنویی
سیمبابونیکوکوامیلی
اِدیکِوینپنیسالی
انزوتیتانروکسیونوس
برونوسایمونبتیسوفی
دوکیبنیجینیپی پر
مکاستنلیروبیالسا
فرانکیاسکوبیلی لیالی
جکاولیورلناکالی
اسم جدید برای سگ نر و ماده
55ایده اسم جدید برای سگ نر و ماده
بهترین اسم رو برام انتخاب کن !!

نکات مهم انتخاب بهترین اسم برای سگ

برای انتنخاب بهترین اسم برای سگ باید به تک تک نکات زیر توجه داشته باشید:

1- رنگ مو

شما عزیزان میتوانید بر اساس رنگ و و پوشش بدن سگ خود یک اسم مناسب برای او انتخاب کنید برای مثال:

  • بهترین اسم برای سگ سفید : آیسی، اسنویی، مون لایت، نارگیل، برفی و …
  • بهترین اسم برای سگ های قهوه ای : موکا، براونی، حنا، کارامل، عسلی، شکلات و …
  • بهترین اسم برای سگ مشکی : شدو، بلکی، نایتی، کاکا، شبی و …

رنگ مو و بدن یکی از ملاک های بسیار مهم انتخاب اسم برای سگ میباشد که میتوانید از آن استفاده کنید تا بهترین اسم برای سگ خود را انتخاب کنید.

2- اندازه بدن

ابعاد و اندازه نژاد سگ خود را در نظر بگیرید تا بتوانید راحت تر بهترین اسم برای سگ خود انتخاب کنید.

بهتر است که برای سگ های نژاد کوچک و نژاد بزرگ از اسامی مختلفی استفاده کنید برای مثال برای سگ های نژاد کوچک میتوانید از اسم های تیله، تاینی، میکی، بین و … استفاده کنید و برای سگ های نژاد بزرگ اسامی مکسی، رنجر، بوفی، راکی، اسکار ، گوفی و … را انتخاب کنید.

3- نوع نژاد

شما همچنین میتوانید با توجه به نژاد سگ خود یک اسم بسیار خاص برای آن انتخاب کنید. برای مثال برای سگ نژاد شیتزو میتوانید از اسم های شیتی، شیزو، شاتزی و … استفاده کنید.

4- تراکم مو

تراکم مو نیز در انتخاب بهترین اسم برای سگ بسیار موثر است برای مثال اگر سگ شما مو های بلندی داشته باشد میتوانید از اسم های پشمی، پشمک، گوله و … استفاده کنید.

5- جنسیت

یکی از مهم ترین معیار ها جنسیت سگ شماست. اگر سگ شما نر یا پسر است بهتره که اسامی پسرانه انتخاب کنید و در صورتی که دختر یا ماده باشد میتوانید از اسامی دخترانه استفاده کنید.

شما صاحبان و دوست داران سگ میتوانید از این پنج فیلتر برای انتخاب بهترین اسم برای سگ نر و ماده استفاده کنید و به یاد داشته باشید که همیشه کوتاه ترین اسم ها بهترین گزینه هستند.

در ادامه محبوب ترین اسم جدید برای سگ نر و ماده را به شما عزیزان معرفی میکنیم تا انتخاب اسم را برای شما راحت تر کنیم. با پت خونه همراه باشید.

55ایده اسم جدید برای سگ نر و ماده
چارلیلیزیبانیمیلو
مکسسودیکیاراکی
لوناوندیبیلیبالی
کیکولئولکسیراکی
لوکیویلیکلوئیفیبو
تدیبوبیکارولینشلبی
هگریدلوسیجکسفیونا
رزینوناراکسیگودی
اسنوپیبرندیرکسسانا
سی سیهنکآروینجوئی
هارلیمایاهنریژوبی
بوفیفسقلپینکیکارلا
فاکسیالکسپنکیکمیشو
چسترتیلییوشیبوبا
آگرینمیشاجیلینیکی
آیسیکالییویوآنا
اسم جدید برای سگ نر و ماده

یک نکته جالب در مورد انتخاب اسم سگ این است که شما حتی میتوانید از اسم های خوراکی برای سگ خود انتخاب کنید تا شیرینی حیوان خود را بیشتر کنید. یک سری از اسامی خوراکی برای سگ ها نیز به شرح زیر میباشد :

بیسکوییتهانیکیت کتقندک
کندیآبنباتشوگربادوم
نباتزولبیاعسلفندق
نمکیامیمیلکیموکا
اسم های خوراکی برای سگ

آموزش یاد دادن اسم سگ به خودش

55ایده اسم جدید برای سگ نر و ماده
55ایده اسم جدید برای سگ نر و ماده

قطعا بعد از انتخاب بهترین اسم برای سگ نر و ماده، آموزش آن به سگ میباشد. به طوری که وقتی سگ خود را صدا میزنید شما را نگاه کند، به سمت شما برگردد و واکنش نشان دهد. آموزش یاد دادن اسم سگ مقدمه آموزش های بعدی آن میباشد و برای جلوگیری از خطر ها و آسیب زدن به وسایل و افراد میتوانید او را صدا کنید. پیشنهاد پت خونه به شما استفاده از اسم های ساده است که تا زمان کمتری برای یادگیری آن صرف شود.

این حیوانات باهوش معمولا اسامی ای که شامل حروف صدا دار باشند بهتر یاد میگیرند برای مثال اسم هایی که شامل حروف آ، او، ای، وِ مانند اسم تِدی.

برای آموزش یاد دادن اسم به سگ باید روزی ده دقیقه برایش وقت بذارید و تمرین کنید. فقط باید توجه داشته باشید که این تمرین در محیطی کاملا آرام و ساکت که باعث حواس پرتی سگتان نشود انجام شود. سعی کنید در فاصله یک الی دو متری سگتان بیاستید و مدام اسم سگتان را صدا کنید ( با صدای کمی بلند ). در صورتی که بعد از صدا زدن شما سگتان به شما نگاه کرد به او تشویقی بدهید.

برای آموزش نحوه تربیت سگ میتوانید به سایت پت خونه مراجعه فرمایید.

این کار را هر روز به مدت ده دقیقه با او تمرین کنید تا بعد از چند روز کاملا اسم خود را یاد بگیرد. شما میتوانید برای تمامی آموزش های دستوری مانند نشستن، دست دادن و … از تشویقی دادن استفاده کنید. باور کنید که اینکار معجزه میکنه و سگ شما در کمترین زمان ممکن تمامی آیتم ها را یاد میگیرد.

ما در این مقاله سعی کردیم تا بهترین اسامی جذاب برای سگ نر و ماده را به شما عزیزان معرفی کنیم تا بهترین اسم را برای سگتان در نظر بگیرید. فقط به خاطر داشته باشید که اسم سگ هرچقدر کوتاه تر باشد مدت زمان یادگیری آن توسط سگ راحت تر بوده و پروسه آموزش را به شدت کاهش میدهد. ممنونیم تا به اینجا همراه پت خونه بودید.

اسم سگ شما چیه؟ یا کدوم اسم رو بیشتر دوست داشتید و قراره انتخاب کنید؟🤩

(15 امتیاز) 🔥
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟