بهترین ایده تبلیغات پت شاپ و کلینیک دامپزشکی + موثرترین

بهترین ایده تبلیغات پت شاپ ها و کلینیک های دامپزشکی

همانطور که میدانید از اوایل شروع کسب و کار، بحث تبلیغات جزو مهم ترین آیتم هایی است که باید برای بقای مجموعه خود انجام دهید. ولی توجه داشته باشید تبلیغات همانطور که میتواند باعث رشد و افزایش فروش کسب و کار شما شود، به همان میزان هم میتواند شما را ورشکسته کند. بنابراین شما باید در بین تمامی تبلیغاتی که وجود دارند، بهترین، موثر ترین و مقرون بصرفه ترین ها را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

ما در پت خونه سعی داریم تا بهترین ایده تبلیغات پت شاپ، تبلیغات کلینیک دامپزشکی، پانسیون های حیوانات خانگی، آرایشگاه های پت و … را به شما دوست داران حیوانات معرفی کنیم. با پت خونه همراه باشید.

معرفی کسب و کار شما در سایت پت خونه

می‌تونید از طریق شماره باهامون در ارتباط باشید تا راهنماییتون کنیم.

بهترین ایده برای تبلیغات پت شاپ ها و مشاغل مرتبط با آن چیست؟

در مرحله اول شما باید هدف تبلیغات خود را مشخص کنید. برای مثال برخی از شرکت ها میخواهند تا اعتبار برند و سایتشان را افزایش دهند و برخی ها میخواهند روی میزان فروش خود مانور بدهند. زمانی که هدف تبلیغات خود را مشخص کردید باید در بین روش های مختلف تبلیغات پت شاپ ها، کلینیک های دامپزشکی، پانسیون های سگ و گربه و … حوزه خود را مشخص کنید تا در کمترین زمان بهترین باز خورد را داشته باشید. روش های تبلیغات در سایت پت خونه به شرح زیر میباشد:

1- تبلیغات پت شاپ ها

برای بحث تبلیغات پت شاپ ها اول باید در نظر بگیرید که شما پت شاپ آنلاین و مجازی هستید یا مغازه یا هر دو. این آیتم بسیار مهم است. زیراکه در صورتی که فقط مغازه پت شاپ داشته باشید باید برای افزایش فروش، تبلیغات جایگاه مقاله های رتبه 1 گوگل پت خونه را انتخاب کنید. بنابراین پت شاپ ها را به سه دسته زیر تقسیم میکنیم:

  • مغازه های پت شاپ ( بدون سایت )
  • فروشگاه های آنلاین پت شاپ ( دارای سایت )
  • پت شاپ هایی که هم مغازه دارند و هم سایت

اگر میخواهید تبلیغات موثری داشته باشید، انتخاب کنید که جزو کدام دسته هستید و بعد اقدام به پر کردن فرم رزرو تبلیغات پت خونه کنید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند و بهترین راه و ایده تبلیغات پت شاپ را به شما بیان کنند.

2- تبلیغات کلینیک های دامپزشکی

بهترین ایده تبلیغات پت شاپ ها و کلینیک های دامپزشکی

یکی دیگر از مشاغل مربوط به حیوانات خانگی، کلینیک دامپزشکی میباشد. بهترین راه برای برای ایجاد اعتماد بین صاحبان پت و شناخته شدن در داخل محدوده کلینیک، قطعا نیازمند تبلیغات موثر هستند. اکثر کلینیک های دامپزشکی دارای سایت هستند ولی خب در بین آنها مجموعه هایی نیز فعالیت میکنند که کاملا به روش سنتی کار میکنند. بنابراین برای دادن ایده تبلیغات کلینیک های دامپزشکی، این صنف را به دو دسته تقسیم میکنیم:

  • کلینیک های دامپزشکی دارای سایت
  • کلینیک های دامپزشکی بدون سایت

در صورتی که دارای سایت باشید میتوانید تبلیغات دامپزشکی خود را با توجه به ریپورتاژ، وبلاگ نویسی و … داخل سایت پت خونه انجام بدید تا هم باعث جذب زیاد مشتری شده و هم اعتبار و سئو سایت خود را تقویت کنید.

در صورتی که صاحب یک کلینیک دامپزشکی هستید که سایتی ندارید میتوانید از جایگاه های مقاله های معرفی کلینیک های دامپزشکی استفاده کنید و مشتری های خود را افزایش دهید.

به عنوان نمونه تبلیغات کلینیک های دامپزشکی شما میتوانید وارد مقاله بهترین کلینیک های دامپزشکی تهران شده و جایگاه ها را مشاهده کنید.

3- تبلیغات پانسیون های حیوانات خانگی

بهترین ایده تبلیغات پت شاپ ها و کلینیک های دامپزشکی

خدمات ‌پانسیون ها و هتل های حیوانات خانگی معمولا به نحویست که حتما باید یا شبکه اجتماعی داشته باشند یا وب سایت. بنابراین برای خدمات تبلیغات پانسیون های حیوانات خانگی میتوان تبلیغات ریپورتاژ و تبلیغات یا معرفی مجموعه در مقاله های مربوط به پانسیون ها ( که رتبه برتر در گوگل دارند ) را انجام داد. اینکار هم باعث اعتبار سنجی و افزایش جذب مشتری شده و هم سایت شما از نظر اعتباری و سئو افزایش چشم گیری خواهد داشت.

با توجه به تجربه بسیار بالای مجموعه پت خونه، تمامی کاربران دسته بندی شده اند و به منظور خاصی وارد سایت پت خونه میشود و این نکته باعث میشود تا صاحبان پت در محدوده سکونت خود شما را پیدا کرده و تبلیغات پت شاپ، تبلیغات کلینیک های دامپزشکی و تبلیغات پانسیون های حیوانات خانگی شما را انتخاب کنند. در نهایت با شما تماس و یا از سایتتان دیدن میکنند. همین موضوع باعث رشد چشمگیر جذب مشتری و فروش شما همکاران عزیز خواهد شد.

چرا روش های تبلیغات سنتی منسوخ شده اند ؟‌

در نظر داشته باشید که هرچقدر به جلو حرکت میکنیم راهکار های جدید و بروزی جایگزین روش های قدیم میشوند. تبلیغات پت شاپ و تبلیغات کلینیک های دامپزشکی نیز شامل همین موضوع میشود. اجازه دهید یک مثال کاملا واضح خدمت شما عرض کنیم :

فرض کنید شما میخواهید برای تبلیغات پت شاپ خود از روش تراکت پخش کردن استفاده کنید. شما باید برای چاپ تراکت هزینه زیادی پرداخت کنید و زمانی که به مرحله اجرا میرسید مجبور به پرداخت هزینه دیگر به مامور پخش خواهید بود. زمانی که شما این کار را انجام میدهید متوجه میشوید که نسبت به هزینه ای که کرده اید نتوانستید بازخورد خوبی از تبلیغات پت شاپ یا تبلیغات کلینیک دامپزشکی خود بگیرید.

در حالی که شما فقط کافیست نصف این هزینه را جهت تبلیغات داخل پت خونه و سایت های معتبر انجام دهید تا نتیجه چندین برابری بگیرید. مثال دیگری که میتوانید بیان کنیم به شرح زیر است:

فرض کنید شما از یک بلاگر معروف داخل اینستاگرام که 2 میلیون نفر فالور دارد درخواست میکنید تا تبلیغات پت شاپ یا کلینیک دامپزشکی شما را انجام بدهد. ممکن است پیش خود فکر کنید 2 میلیون نفر تبلیغات شما را میبینند و مشتری شما خواهند شد ولی این موضوع کاملا غلط است. از میان فالور ها قطعا تعداد خیلی کمی صاحب حیوانات خانگی میباشند و حتی تعداد خیلی کمتری در محدوده مغازه پت شاپ یا کلینیک شما زندگی کنند. بنابراین آمار فروش شما فقط یک الی دو روز بالا میرود و بعد از آن میزان فروش شما به روال اولیه باز میگردد.

چطور میتوانم از تبلیغات سایت پت خونه استفاده کنم ؟

برای تبلیغات پت شاپ، تبلیغات کلینیک های دامپزشکی و پانسیون های حیوانات خانگی فقط کافیست وارد لینک رزرو تبلیغات پت خونه کلیک کرده و فرم لازم را کامل کنید تا کارشناسان پت خونه در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و توضیحات کامل را خدمت شما عزیزان بدهند. همیشه بخاطر داشته باشید هوشمندانه ترین روش های تبلیغات در تمامی صنف ها، تبلیغاتی هستند که کمترین قیمت و بیشترین تاثیر را در خصوص افزایش فروش و خدمات مجموعه شما داشته باشد.

هزینه های تبلیغات در سایت پت خونه چقدر است ؟

این یک سوال کلی است ولی اگر بخواهیم بطور خلاصه جواب دهیم 200.000 تومان الی 700.000 تومان .

از کجا بدونم که تبلیغات پت خونه برای فروشگاه پت شاپ و یا کلینیک دامپزشکیم تاثیر گذاره ؟

شما در صورت تمایل میتوانید از خدمات تبلیغاتی یک ماهه به طور کاملا رایگان استفاده کنید تا تاثیر آن را ببینید.

برای تولید کننده های محصولات پت هم میشه از این تبلیغات استفاده کرد ؟

بله. هر صنفی که مربوط به حیوانات خانگی باشد میتواند از خدمات سایت استفاده کند.

من نمیدونم چطوری برای مجموعم تبلیغات کنم چیکار کنم ؟

به شما پیشنهاد میکنیم تا فرم رزرو تبلیغات پت خونه را پر کنید تا کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.

(4 امتیاز) 🔥
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟