تشویقی گربه

فیلتر براساس قیمت:

فیلتر ویژگی محصولات

پت خونه

تشویقی گربه

تمامی تشویقی ها اکثرا جنبه تربیتی و آموزشی دارند ولی گاهی اوقات به دلیل استفاده از مواد مغذی به عنوان یک میان وعده برای غذای گربه هم استفاده می شود. تشویقی گربه و سگ بسیار در جهان محبوب است و توانسته خیلی از مشکلات صاحبان پت را برطرف کند.

تمامی تشویقی های گربه و سگ به دلیل سرشار بودن از ویتامین، پروتئین، کلسیم، منیزیم و … باعث بهبود سیستم ایمنی و گوارشی حیوان میشود و این موضوع باعث کاهش درصد مبتلا به خیلی از بیماری ها در گربه و سگ می شود.

علاوه بر خاصیت هایی که تشویقی برای گربه دارد، دارای طعم فوق العاده لذیذی نیز برای آن ها می باشد. به طوری که کمتر گربه ای به تشویقی نه می گوید. البته باید در نظر داشته باشید که حتما از برندهای معتبر استفاده کنید زیرا که بعضی از کارخانه ها به دلیل ماندگاری بیشتر این محصولات از مواد نگهدارنده شیمیایی استفاده میکنند که باعث بخطر افتادن سلامتی گربه دلبند شما میشود.

تشویقی گربه انواع مختلفی دارد که در ادامه بیشتر راجب آنها صحبت میکنیم:

  • تشویقی بستنی 
  • تشویقی بیسکوییتی 
  • تشویقی مدادی 
  • تشویقی نرم 

تشویقی بستنی

گربه های عاشق بستنی هستند. شاید فکر کنید که مثل بستنی های عادی هستن در حالی که اینطور نیست. بستنی گربه شکلی مانند خامه دارد که معمولا طعم های گوشت، مرغی و ماهی دارند. هیچ گربه ای نمیتواند بستنی را دوست نداشته باشد و جزو بهترین تشویقی های گربه میباشد.

تشویقی بسیکویتی

این تشویقی ها همانطور که از اسمشان پیداست جنسی شبیه به بیسکوییت دارند. به دلیل تردی ای که دارد میتواند برای گربه شما بسیار لذیذ و جذاب باشد. این گونه تشویقی ها دارای مغز بوده و به محض جویده شدن عصاره های مغز آن وارد دهان گربه میشود.

تشویقی مدادی

این تشویقی ها ظاهری شبیه به مداد و قلم دارند به طوری که بعد از انجام یک کار خوب و دستور شما یک تکه از آن را به گربه میدهید و به دلیل تنوع بالا در طعم ها میتوانید طعم مورد علاقه گربه خود را انتخاب کنید.

تشویقی نرم

تشویقی های نرم معمولا بافتی شبیه به کالباس و سوسیس دارند و سفتی خیلی کمتری نسبت به تشویقی مدادی دارند. این تشویقی گربه نیز به دلیل نرمی و عطر بهتر برای گربه ها جذاب تر بوده و جزو محبوب ترین تشویقی های گربه بحساب می آیند.

نکته مهم در دادن تشویقی به گربه

همانطور که در ابتدا گفتیم، تشویقی ها اکثرا برای تربیت و آموزش استفاده میشوند. توجه داشته باشید که اگر میخواهید از تشویقی گربه به نحو احسنت استفاده کنید باید آن را بعد از انجام یک کار خوب یا دستور بلافاصله به گربه بدهید تا بفهمد که این تشویقی بخاطر کاریه که انجام داده و میداند که اگر دفعه بعد این کار را انجام دهد یک غذای لذیذ جایزه میگیرد.

شما میتوانید انواع تشویقی گربه را در سایت پت خونه مشاهده کرده و بعد از ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.