غذای بچه گربه

فیلتر براساس قیمت:

فیلتر ویژگی محصولات

پت خونه

غذای خشک بچه گربه

چرا غذای بچه گربه باید مخصوص باشد؟؟

خیلی از کسانی که به تازگی یک گربه کوچولو رو به داخل خونه آورده اند نمیدانند که چه کار هایی باید برای اون انجام بدن. کار های زیادی وجود داره که ما میخوایم در مورد تغذیه مناسب و صحیح بچه گربه با شما صحبت کنیم.

همانطور که میدانید غذایی که برای بچه هامون استفاده میکنیم با غذایی که خودمون مصرف میکنیم فرق میکنه. این تفاوت در حیوانات و بخصوص گربه ها نیز وجود دارد. و غذای بچه گربه کاملا متفاوت با غذا های گربه های بالغ است. بنابراین ما تصمیم داریم تا دلیل اینکه (( چرا باید به بچه گربه غذای مخصوص خودش را بدهیم )) را کامل بیان کنیم‌ :‌

بچه گربه ها در دوران کودکی خود نیاز به تغذیه مناسب و متعادل دارن تا رشد و تقویت سیستم ایمنی خودشون رو تضمین کنن. در این سن که در واقع سن رشد آنهاست برای افزایش شادابی و انجام امور مربوط به رشد کامل فقط و فقط با یک تغذیه کامل امکان پذیر میباشد و از اونجایی که شما وقت کافی برای درست کردن غذای کامل و مقوی برای گربه خود را ندارید پت خونه به شما استفاده از غذای خشک بچه گربه را پیشنهاد میکند. 

غذای خشک بچه گربه

چرا غذای خشک بچه گربه ؟؟

غذا های مخصوص بچه گربه ها با توجه به فرمول کاملا منحصر به فرد در همه زمینه ها باعث شده تا گربه دوست داشتنی شما تمامی مواد معدنی و … مورد نیاز جهت رشد کامل را دریافت کند و هیچ گونه مشکلی در این دوره برایش پیش نیاید. از مزایای غذای خشک بچه گربه میتوان به موارد زیر اشاره کرد :‌

1. پروتئین بالا

غذای خشک بچه گربه باید حاوی پروتئین بالا باشد. پروتئین به عنوان یکی از مهمترین عناصر غذایی برای سلامتی گربه ها شناخته شده و وجود آن بسیار حیاتی است. در دوران کودکی، بچه گربه ها نیاز به پروتئین بیشتری دارند تا رشد و تقویت عضلات خود را تضمین کنن.

2. چربی سالم

غذای خشک بچه گربه باید دارای چربی اندازه و سالمی باشد که با توجه به جنب و جوش گربه شما در این دوران بتواند آنها را بسوزاند و انرژی کافی را داشته باشد. بنابراین وجود مقدار مناسب از چربی سالم در غذای خشک بچه گربه باعث افزایش میزان رشد و تقویت سیستم ایمنی بدن آنها میشود. 

3. ویتامین ها و مواد معدنی

غذای خشک بچه گربه باید حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای رشد و تقویت سیستم ایمنی بچه گربه باشد. این مواد غذایی شامل ویتامین A، ویتامین C، ویتامین E، کلسیم، فسفر و آهن هستن که تک تک آنها به رشد هرچه بهتر بچه گربه کمک میکند. 

4.  رشد دندان ها

در تمامی غذا های بچه گربه به میزان بسیار متعادل از کلسیم استفاده شده به طوری که باعث جلوگیری از پوسیدگی دندان و رشد کامل و محکم دندان های گربه میشه . موضوع دیگه ای که وجود داره اینه که به دلیل بافت سفت دانه های غذای خشک بچه گربه به محض جویده شدن باعث تمیز شدن دندان های آنها شده و به میزان قابل توجهی جرم دندان بچه گربه رو برطرف میکنه.

5. کمک به جلوگیری از بیماری های روده ای

گربه ها حیوانات بسیار حساسی هستن و این موضوع در بحث سیستم گوارش آنها نیز صدق میکنه. بنابراین هضم آسان در کنار وجود مواد مورد نیاز جهت تقویت سیستم گوارش گربه باعث جلوگیری از خیلی بیماری ها ماننده بیماری های روده و … در آینده خواهد شد.

غذای خشک بچه گربه

با توجه به مواردی که در بالا توضیح دادیم قطعا باید متوجه شده باشید که بچه گربه ها برای اینکه رشد کامل و بدون دردسری داشته باشند نیاز به توجه و تغذیه سالم دارند. بنابراین سعی کنید که بهترین غذای خشک بچه گربه را برای حیوان دوست داشتنی خود انتخاب کنید.

برند های زیادی مانند رویال کنین رفلکس مفید مونلو و … وجود دارن که بر اساس بودجه خودتان میتوانید آنها را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید. شما عزیزان میتوانید بهترین غذای خشک بچه گربه را در برند های معتبر ایران و جهان در سایت پت خونه مشاهده کرده و در کمترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید.