تشویقی سگ

فیلتر براساس قیمت:

فیلتر ویژگی محصولات

پت خونه

تشویقی سگ

تشویقی سگ به عنوان ابزار آموزشی، تقویت کننده رفتار و یا فقط به عنوان یک روش برای سرگرم کردن سگ به کار می رود. نحوه تشویقی دادن و زمان آن بسیار مهم است. غذای سگ ها و خوراکی هایشان در شکل ها، اندازه ها و سبک های مختلف تولید می شوند که شما باید با توجه به علاقه پت خود تشویقی مناسب را خریداری کنید. در این انتخاب شما باید چند فاکتور را مدنظر داشته باشید که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

تشویقی سگ به چه شکل است؟

تشویقی سگ معمولا به شکل خوراکی بوده و یک میان وعده بسیار خوشمزه و لذیذ برای سگ شما خواهد بود که در انواع مختلف تولید شده و در بازار موجود می باشد.  تشویقی ها علاوه بر این که شما را در تربیت و آموزش سگ بسیار کمک می کنند، باعث سرگرمی در سگ شده و کمک می کنند تا یک رابطه عاطفی با سگ خود داشته باشید.

مزایای دادن تشویقی به سگ

تشویقی ها علاوه بر اینکه بسیار خوشمزه و لذیذ می باشند به دلیل استفاده از مواد پروتئینی، مغزی و مواد مورد نیاز بدن حیوان، باعث حفظ سلامتی و تقویت سیستم ایمنی این موجودات دوست داشتنی می شود. فرقی نمی کند که سگ شما خانگی باشد یا نگهبان، در هر صورت شما به تشویقی نیاز خواهید داشت.

انتخاب تشویقی مناسب برای سگ

سگ ها نیز مانند انسان ها ذائقه غذایی متفاوتی دارند. بنابراین بفهمید که ذائقه غذایی سگ شما چیست. تشویقی سگ ها نباید بیشتر از 10٪  وعده غذایی سگ شما را تشکیل دهند. زیرا که تشویقی باید برای سگ همیشه تازگی داشته باشد به طوری که بداند بدون هیچ دلیلی به او تشویقی داده نمی شود مگر در انجام یک کار مفید و خوب. بنابراین سعی کنید از تشویقی سگ به عنوان وعده غذای اصلی استفاده نکنید.

اولین کاری که باید انجام دهید و بسیار مهمه این است که که مواد تشکیل دهنده تشویقی ها را چک کنید تا مطمئن شوید که یک غذای سالم و مقوی به همراه مزه بسیار عالی در اختیار سگ خود قرار می دهید چونکه ممکن است در مواد آن از عناصر حساسیت آمیز برای سگ دلبند شما استفاده شده باشد و باعث ضرر های جانی و مالی زیادی شود.

نکات مهم در خرید تشویقی های سگ

هنگام خرید تشویقی سگ خود، روی بسته آن را بخوانید تا بدانید مواد تشکیل دهنده آن چیست و چه چیزهایی را نباید تهیه کنید. نکته هایی که باید بر روی بسته بندی دقت کنید در ادامه به طور کامل توضیح داده ایم.
لیست مواد: هرچه تعداد کمتر باشد، بهتر است.
مواد اولیه غذایی کامل با کیفیت بالا: هر چقدر تعداد و مقدار مواد غذایی مفید مانند کلسیم و … بیشتر باشد، تشویقی ارزش خرید بیشتری دارد.
مواد نگهدارنده طبیعی: مانند وجود ویتامین C و E
مرطوب کننده های طبیعی: گلیسیرین گیاهی، برای کمک کردن به افزایش رطوبت مواد تشویقی های جویدنی به دلیل وجود بوی بسیار لذیذ آن برای سگ
موارد نامناسب
شیرین کننده ها: شیرین کننده های مصنوعی درصد مبتلا به دیابت و خرابی های دندان سگ را افزایش میدهد بنابراین سعی کنید تا تشویقی که خریداری میکنید از یک شیرین کننده طبیعی مانند عسل استفاده کرده باشد.
مواد افزودنی و رنگ های شیمیایی و مصنوعی
مواد نگهدارنده شیمیایی
مرطوب کننده های شیمیایی: پروپیلن گلیکول

ممکن است چک کردن همه این مورد یک مقدار وقت گیر باشد ولی قطعا ارزش سلامت و شادابی حیوان خانگی شما را دارد. ولی در صورتی که تمایل به چک کردن همه موارد بالا نبودید پت خونه برای شما عزیزان همه این موارد را چک کرده و محصولات تشویقی سگ را به طوری انتخاب کرده است که کوچک ترین آسیبی به دوست کوچولوی شما نمیرساند.

بنابراین شما عزیزان می توانید با خیال راحت تمامی خرید های سگ خود را مانند تشویقی سگ از ما داشته باشید.